Pátek 19. dubna 2024
 
 

 
Předobjednávka Eduard červen 2024
17.4.2024 
    Do úterý 30. dubna přijímáme předobjednávky na modely Fw 190A-2 (1:48), Spitfire Mk.Vb "Overlord" (1:48), B-26F/G Marauder (1:72) a Bf 109G-6 (1:72), které jsou novinkami firmy Eduard na měsíc červen 2024 (viz.Novinky). Po tomto datu je akce platná stále, ale bez záruky dostupnosti modelu k datu uvedení na trh. Na předobjednané modely je stanovena sleva 3%. Uvedené ceny jsou bez této slevy, která bude promítnuta až po učinění objednávky. Ceny jsou předpokládané a v době uvedení modelů na trh se mohou změnit. Pokud dojde ke zvýšení ceny, pak Vás vyzveme k jejímu potvrzení nebo zamítnutí a tím stornování modelu z objednávky. V případě nižší ceny ji snížíme automaticky.
Provozní novinky eshopu
9.4.2024 
    Do našeho eshopu jsme zařadili dvě nové sekce. Sekci Akční nabídka, kde najdete zboží v akci za zvýhodněnou cenu. Nabízené množství je jen v omezeném množství. Pokud vaše objednávka bude obsahovat větší množství kusů než je v akci, počet kusů automaticky snížíme na maximální možný počet. Druhá sekce Zpět v nabídce obsahuje zboží, které se vrátilo zpět do naši nabídky a můžete si jej objednat.
Předobjednávka Eduard květen 2024
20.3.2024 
    Do úterý 2. dubna přijímáme předobjednávky na modely P-51B Mustang "Overlord: D-Day Mustangs" (DualCombo) (1:48), Spitfire Mk.IXc (late) (1:48) a Spitfire Mk.IXc (late) (1:72), které jsou novinkami firmy Eduard na měsíc květen 2024 (viz.Novinky). Po tomto datu je akce platná stále, ale bez záruky dostupnosti modelu k datu uvedení na trh. Na předobjednané modely je stanovena sleva 6%. Uvedené ceny jsou bez této slevy, která bude promítnuta až po učinění objednávky. Ceny jsou předpokládané a v době uvedení modelů na trh se mohou změnit. Pokud dojde ke zvýšení ceny, pak Vás vyzveme k jejímu potvrzení nebo zamítnutí a tím stornování modelu z objednávky. V případě nižší ceny ji snížíme automaticky.
Předobjednávka Trumpeter, Hobby Boss, I Love Kit duben 2024
19.3.2024 
    Do pátku 12. dubna příjímáme předobjednávky na novinky duben 2024 od firem Trumpeter, Hobby Boss a I Love Kit - položky označené Předobjednávka Trumpeter/Hobby Boss/I Love Kit duben 2024 (sleva 3%) (viz.Novinky). Po tomto datu je akce platná stále, ale bez záruky dostupnosti modelu k datu uvedení na trh. Na předobjednané modely je stanovena sleva 3%. Uvedené ceny jsou bez této slevy, která bude zpětně promítnuta až po učinění objednávky. Ceny jsou předpokládané a v době uvedení modelů na trh se mohou změnit. Pokud dojde ke zvýšení ceny, pak Vás vyzveme k jejímu potvrzení nebo zamítnutí a tím stornování modelu z objednávky. V případě nižší ceny ji snížíme automaticky.
Předobjednávka Trumpeter, Hobby Boss, I Love Kit leden-únor 2024
28.12.2023 
    Do úterý 16. ledna příjímáme předobjednávky na novinky leden-únor 2024 od firem Trumpeter, Hobby Boss a I Love Kit - položky označené Předobjednávka Trumpeter/Hobby Boss/I Love Kit leden-únor 2024 (sleva 3%) (viz.Novinky). Po tomto datu je akce platná stále, ale bez záruky dostupnosti modelu k datu uvedení na trh. Na předobjednané modely je stanovena sleva 3%. Uvedené ceny jsou bez této slevy, která bude zpětně promítnuta až po učinění objednávky. Ceny jsou předpokládané a v době uvedení modelů na trh se mohou změnit. Pokud dojde ke zvýšení ceny, pak Vás vyzveme k jejímu potvrzení nebo zamítnutí a tím stornování modelu z objednávky. V případě nižší ceny ji snížíme automaticky.
 

Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
Napište do níže umístěného políčka svoje jméno uživatele a my Vám zašleme nové heslo na e-mail zadaný při registraci.
  Jméno uživatele:
 

Chcete-li nakupovat v našem internetovém obchodě a využívat všech jeho výhod, pak se musíte zaregistrovat.

Fw 190A-2
Plastikové modely - Letadla
(1:48) Eduard
651,-
Spitfire Mk.Vb "Overlord"
Plastikové modely - Letadla
(1:48) Eduard
457,-
B-26F/G Marauder
Plastikové modely - Letadla
(1:72) Eduard
791,-
Archív novinek

 
 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
 
© 2005 René Duží - Na12Hodině.cz